Battle of the Immortals: Tegin

Her zaman en önde, yakın temasta savaşan Tegin sınıfı, giydiği hafif zırhlarla fiziksel saldırıları savuştururken rahatça hareket eder. Fakat büyü saldırılarına karşı o kadar dayanıklı sayılmayabilirler. Savaşlara ön sıralardan dalan Tegin, sahip olduğu yeteneklerle çok sayıda düşmanını zayıflatabilir ve yavaşlatabilir.

Battle of the Immortals: Bledar

Bir partinin olmazsa olmazı Bledar karakteri, ön cephede savaşmasıyla bilinir. Buz ve Işık güçleriyle kendi savunmalarını yükseltirken rakibin savunmasını zayıflatırlar.

Battle of the Immortals: Thrın

Thrın “onay”kılan odaklanan eğitimin büyük bir çoğunluğu harcarmak.Daha sonra “saati” durdurmak ile ilgili okuyan bir zaman ile daha büyük miktarda harcama. Birçok Slayer yetenekleri fiziksel ve büyülü elementleri kullanmaktadır bir karışıma neden amacıyla zehirler.

Battle of the Immortals: Merdümgiriz

Kutsal güçlerini saldırı ve savunma özelliklerini arttırmak için kullanan Merdümgiriz, parti üyelerine koruma ve şifa sağlarken güçlerini saldırı için de kullanabilir. Merdümgirizsiz bir parti ölmeye mahkûmdur.

Battle of the Immortals: Khaman

Khaman ruh çağırma ve ilahi ile iletişim konusunda uzmandır. Khaman’lar hedefi susturmak (sessizliğe gömmek) için bir şans ile sihirli saldırıları değişmektedir.

Battle of the Immortals: Solbon

Gizemli ve element tabanlı büyü sanatlarında uzmanlaşan Solbon, ölümcül güçleriyle rakiplerini yıkıma ve kaosa sürükler. Kalabalık düşman topluluklarını kontrol etmede ve kapana kıstırmada usta olan bu sınıf, Alan Etkili Büyüleriyle aynı anda pek çok kişiye saldırarak rakiplerine kan kusturur.

25 Temmuz 2013 Perşembe

Battle of the Immortals Diyarından Sıcak Gelişmeler


Merhaba Hermod takipçileri;

Bildiğiniz üzere Battle of the Immortals oyunumuzun en büyük sorunu görsel çevirilerdir.
Oyunumuzun bu kadar geçikmesine neden olan görsel çevirilerin sonuna gelmiş bulunmaktayız.
Artık geri sayım başladı BOİ dünyasında birbirinden güzel maceralar sizleri bekliyor. Resmi sitemizi ve sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın çok yakında Battle of the Immortals sizlerle olacak.

http://instagram.com/p/cJ30cdgR3B/

20 Temmuz 2013 Cumartesi

Battle of the Immortals Hermod Canlı Yayında


Merhaba Hermod Takipçileri;

Sizlere bu blog yazımda güzel bir haber vermek istiyorum, bugün sizlerle canlı yayında sohbet edeceğiz.
Sizlerden gelen soruları cevaplayarak kafanızdaki soru işaretlerini azaltmaya çalışacağım umarım başarılı oluruz.
Bir önceki canlı yayınımızda tüm ekibin bir arada olduğunu fakat benim neden katılmadığımı soran oyuncularımız bulunmaktaydı. Ofiste olmadığım için canlı yayına katılamamıştım arkadaşlar, ama bu sefer sizlere ben eşlik edeceğim.
Saat: 13:30'da BOI TV'de yayınımız başlıyor hepinizi bekliyoruz sakın kaçırmayın.

YAYINI İZLEMEK İÇİN

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

17 Temmuz 2013 Çarşamba

Battle of the Immortals Joygame Ofisi Turu


Herkese Merhaba;

Bugün sizlerle şirketimizi ve çalışanlarını kendi çalışma alanlarında ziyaret eden bir video hazırladık. Video içerisinde Battle of the Immortals'ın Joygame'deki yeri nedir, çalışanlarının oyun hakkındaki düşünceleri nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.
Çok sevdiginiz ve merak ettiğiniz birçok Joygame çalışanı videomuz da sizlere BOI hakkındaki düşüncelerini anlatacak.
Joygame ofisini merak eden çok fazla oyuncumuz olduğunu biliyoruz bu nedenle videoyu mola vermeden buradaymışsınız gibi çekmek istedik. Ofisimiz ve çalışanlarımız hakkındaki olumlu yorumlarınızı bekliyorum.


Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

15 Temmuz 2013 Pazartesi

Battle of the Immortals Khaman Sınıfı

Merhaba Hermod Takipcileri;
Bugün sizlere oyunumuzda bulunan Khaman sınıfı hakkında bilgi vermek istiyorum. Sayfalarımızda en çok merak edilen sınıfın Khaman sınıfı olduğunu gördüm ve sizlere bu sınıfı anlatma ihtiyacı duydum.
Khaman sınıfı diğer sınıflara göre biraz daha gösterişli bir sınıftır. Savaş sırasında yeteneklerinin sağladığı görsel efektler düşmanlarına korku salar.
Elementleri ateş ve ışıktır, ateş gücü ile saldırı yetenekleri ortaya çıkar ve düşmanlarına ciddi hasarlar verir. Işık gücü ise takım arkadaşlarına destek verebilmesi için bu sınıfı özel kılmaktadır.
Defans olarak değerlendirmek gerekirse fiziksel defansı diğer sınıflara göre düşün fakat büyü defansı oldukça iyi bir karakterdir.

Karakteri tanıtan videomuzu izlemek isteyen oyuncularımız için;


Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Battle of the Immortals Thrin sınıfı

Merhaba Hermod Takipcileri;
Sizlere bu blog yazımda Battle of the Immortals dünyasında bulunan bir sınıfı tanıtmak istiyorum.
THRİN
Thrin bir suikast karakteridir, birçok özelliği yüksek hasar verir. Thrin sınıfını oynayanların Nija filmlerine hasta kişiler olacağını düşünmekteyim. Nija denildiğinde akla ilk gelen kelimeler görünmezlik ve serilik olacaktır, umarım bu sınıfın tam olarak sizlere neler verebileceğini anlamışsınızdır.
Bu anlatımı mı bir video ile süsleyerek sizlere paylaşıyorum.
İYİ SEYİRLER

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

9 Temmuz 2013 Salı

Pus Mağarası Hakkında Bilmedikleriniz


Merhaba Hermod Takipçileri;
Sizlere bugün öteki dünya yazıtları isimli görevimizi tanıtacağım. Görevlerin nasıl ilerlediğini öğrenmenizin faydalı olacağını düşünmekteyim.
Pus Mağarası Krallar Vadisinde(84,200) yer alır.    Oraya Atlantis Meydanındaki
 Karonna'dan ışınlanabilirsiniz . Giriş için Seviye 55 olmak gerekir.
İçeri girdiğinizde mızraklara dikkat edin. Size hasar verebilir ve hizmetkarınızı öldürebilir. Ayrıca sizi dondurabilecek sütunlara dikkat edin. Hasar vermezler fakat canavarlara karşı sizi korunmasız bırakabilirler.

Işınlama Geçidi
Işınlama geçidinde 3 adet renkli düğme bulunur (Kırmızı, Mavi ve Sarı).
Işınlama geçidine gidip onu etkinleştirin. Kırmızı, mavi ve sarı renklerde bir sıralama ile karşılaşacaksınız. Işınlama geçidinin konuşma penceresini kapatıp kırmızı, mavi ve sarı düğmelere az önce gördüğünüz sıralamayla basın. Böylelikle tuzağı etkisiz hale getirip bir sonraki bölgeye ışınlanabileceksiniz.

Işınlama Geçidi II
Bir sonraki ışınlama için hazırlıklar. Aşağıdaki 8 şartı yerine getirmeniz gerekmektedir:
Akrep Kanı - Altın akreplerden elde edilebilir.
Kemik Tozu - Yerdeki canavar kalıntılarından elde edilebilir.
Tüm bölgedeki sütunlar sallanıncaya kadar 2 sütuna doğru malzemeyi sunun.
Bir sonraki aşamaya kadar hizmetkarınızı salmayın. Güçlendirme sadece sizin için olacaktır, hizmetkarın ölme ihtimali bulunur.
Bir sonraki sütunda alacağınız güçlendirmelerden birisi buz kalkanı, diğeri ise ateş kalkanıdır. Alacağınız güçlendirmeye uygun olan yolu seçtiğinizden emin olun. Ateş kalkanı aldıysanız sağdan, buz kalkanı aldıysanız soldan gitmelisiniz. Dikkat: Yanlış seçim sizi ölüme sürükler. (Tuzaklarda da renkler geçerlidir; mavi buz, kırmızı ateş.)

Öteki Dünya Yazıtları
Bir sonraki bölgedeki tüm canavarları öldürün. Dirilmeleri yavaş olduğundan 3 ışınlayıcı arasında kolayca gidip gelebilirsiniz.
Bir sonraki görevde 3 ışınlayıcıyı etkinleştirin, ardından sizi merkeze götürecek ışınlayıcıya dönün. Önemli diğer bir nokta ise, bir ışınlayıcıyı etkinleştirdiğinizde, üstte çıkan ikonun kalan zamanı göstermesidir. Böylelikle ışınlayıcıların etkin kalma sürelerini görebilirsiniz. Üçünü de etkinleştirince sonuncu sizi ortaya yönlendirir. Tam olarak; 3(4.5 dk), ardından 1(2.5 dk) sonra da 2(20 sn) şeklinde çalışır.
Ortaya ulaştığınızda pek çok engel, 3 kitap, canavarlar, sandıklar ve kristaller sizi bekliyor olacak. Öncelikle kitapları bir kez okuyup canavarları öldürdüğünüzde Kafatası Rozeti Parçaları elde edeceksiniz. Parçaları birleştirip rozeti oluşturun, ardından diğer kitapları okuyun.

Hayalet kitabı için ışınlayıcı ile merkezden ayrılın, sandıkları, kemikleri ve bulabildiğiniz her şeyi kontrol edin. Bu noktada ne görürseniz alın. Doğru bir şekilde yaparsanız hayaletler ortaya çıkacak (hayalet güçlendirmesine sahipseniz).
Unutmayın: Gün içinde toplam 5 güçlendirme alabilirsiniz, tamamlamanız için ise en az 3 taneye ihtiyacınız vardır. Böylelikle iki kez tamamlamak söz konusu değildir. NOT: Hızlı bir şekilde öldürmezseniz, bir seferde bir kitabı etkinleltirirseniz ve diğerlerini etkinleştirmeden belirli canavarları öldürmeye devam ederseniz
16 güçlendirmeyi boşa harcarsınız.

Durmaksızın hasar almayan devam ettiğiniz zamanlarda bir kristali kırarak hasara eşit miktarda iyileştirme alabilirsiniz. (Ayrıca kitapların olduğu köşede zehirden etkilenmeyen güvenli bir nokta bulunur.)
Kafatası, Canavar veHayalet Rozetini saklayın. Üçünü de elde ettikten sonra hepsini yerlerine yerleştiremezseniz baştan başlamanız gerekir. Bu yüzden önce üçünü de toplamaya bakın.
Ardından kitaplara gidip yerleştirin, mağaranın yerini gösteren haritayı elde edeceksiniz. Oraya gidin, parşömene sağ tıklayıp baş düşmanı çağırın. Onu öldürüp eşyasını alın. Ardından ortadaki meydana dönün.
Sonrasında sağ tarafta Öteki Dünya Yazıtlarını bulun. Tanımlanmamış Öteki Dünya Yazıtları kalıtlarını almak için onu etkinleştirin.
Tanımlama konusunda şansınız yaver gidebilir, kalıt kırılabilir, sahte çıkabilir. (Tanımlama Parşömenlerini Atlantis Meydanı'ndaki Kardanny'den alabilirsiniz.)

Altın Sandık Bölgeleri

Burada otomatik yön bulucuyu kullanırsanız, bölgedeki tuzaklar ve canavarlar yüzünden ölme ihtimaliniz epey yüksek olur. Altın sandıklara, ikinci ışınlayıcıdan sonra ulaşılabilir.

Pus Mağarası(256,172)
Pus Mağarası(180,121)
Pus Mağarası(134,218)

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

7 Temmuz 2013 Pazar

Battle of the Immortals Merdumgriz karakteri


Merhaba Hermod takipçileri;
Bir kaç gündür blog yazmakta güçlük çekiyorum, bildiğiniz gibi çok zor bir süreçteyiz ve ekip olarak ağır bir yükün altından kalkmaya çalışıyoruz. Sizleri de çok fazla beklettiğimizi biliyor ve en azından oyun açılana kadar sınıfları haritaları vb bir çok özelliği tanımanızı istiyoruz. Bir oyuna başlamadan önce o oyun hakkında bildi sahibi olmak gerçekten çok önemlidir.
Bende zamannında hatta bugün bile oyun oynuyor ve hakkında bilgiler topluyoruz takıldığım yerlerde keşke fikir alabileceğim bir yazı yada paylaşım olsa diyorum. Bizim yapmış olduğumuz tüm çalışmalar oyuncularımız için en iyisini düşünülerek hazırlanmaktadır.
Bugün sizlere merdumgriz isimli sınıfımızın tanıtım videosunu paylaşacağım. Umarım izlerken keyif alırsınız iyi seyirler...

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

3 Temmuz 2013 Çarşamba

Battle of the Immortals Diyarı Mat Tapınağı

 Merhaba Hermod Okurları;

Oyunumuzda bulunan zindanlardan biri olan Mat Tapınağı hakkında biraz bilgi almanızın fena olmayacağını düşünmekteyim. Mat Tapınak, Pus Mağarasında yer alan, giriş için amblem isteyen zindanlardan bir tanesidir. Bu amblemlerden bir seferde sadece birine sahip olabileceğinizi unutmayın. Mat Tapınak, Kara Alev Tapınağı'na göre daha basit olsa da, ondan daha çok uğraştırıcıdır. Her ikisi için de bir maceracı sikkesi karşılığında günde 3 görev verilir ve sonunda hazine kazanılır.

İçeride bulunabilecek Eşyalar
 
 Hayalet Çimi
 Yırtık Buzul Parşömeni
 Gümüş Kupa
 Kutlu Böcek Heykeli
 Kahraman'ın Rozeti
 Memphis'in Asası (Tanımlanmamış)

Canavarlar

 Alev Ruhu

 Buzul Kertenkele
 Gölge Gargoyl
    Araf Ölüm Karıncası  Barbar
 Mihrap Bekçisi Siros

OOKler

  Emma (Görev OOKsi)
  Neil (Keşif Birliği)
 Nomasil (5 Kahraman'ın Rozeti vererek Tanımlanmamış Memphis'in Asası elde edilebilir)
 Megana (Tanrıça Kutsaması sunan Yarı Kutlu OOK)
 Muhafız Buz Heykeli
 Muhafız Karanlık Heykeli   Kontrol Heykeli

Çeşitli Görev Eşyaları

 Mat Gardiyan Sembolü
 Karanlık Esansı
 Buz Esansı
 Karanlık Kalp
 Lanet Taşı
 Hafıza Kırıntısı
 Bırakılmış Günlük
 Kara Buz Anahtarı

Yapılacaklar

Mat Tapınağa Oda I'den giriş yapın. Kuzeydoğudaki OOK Emma'dan üç görevi de kabul edin. Kara Alev Tapınağına hiç girmediyseniz ve Mat Tapınağa ilk kez girecekseniz, Neil'den (Emma'nın yanında) görevler alabilirsiniz.

Oda V'in güneyine gidin, Yarı-Kutlu Megana ile konuşup Tanrıçanın Kutsamasını alın. Ardından doğudaki Oda II'ye, sonrasında güneydeki Oda VI'ya dönmek için 40 saniyeniz var. Oda II, V ve VI'dan şunlar toplanabilir:
 Buz Esansı x5
 Karanlık Esansı x5
 Mat Gardiyan Sembolü (istenilen sayıda) (5 adet toplayarak Emma'nın görevini tamamlayıp 20 tanesini de sonra bağışlayabilirsiniz.)

Ayrıca Oda VI'da, (130,130) koordinatlarında Emma'nın ikinci görevini tamamlayabilirsiniz. Buz Esansı x5 ve Karanlık Esansı x5 topladıktan sonra, Oda VI'da bulunan Buz Muhafız Heykeli  ile iletişime geçip Oda III'e dönebilirsiniz. Odanın ortasında ışınlayıcı açılana kadar Araf Ölüm Karıncalarını öldürün. Oda XI'de Lanet Heykeli ile etkileşime girerek Lanet Taşı'nı elde edebilirsiniz. Kuzeydeki ışınlayıcı ile Oda VII'ye gidin. Batıdaki ışınlayıcıyı etkinleştirmek için kuzeydoğudaki Yeşil Kaldıraca dokunun Oda VI'ya geri ışınlanın. Karanlık Heykeli ile etkileşime geçip Oda VIII'e gidin. Karanlık Esansı x5 harcamış olacaksınız. Güneyde 3 totem göreceksiniz. Kuzeye ışınlanın. Kuzeydeki Oda IV'e gidip Buzul Kertenkele öldürün.

Böylece şunları elde edeceksiniz:
  Sürüngen Kanı x 20 (şansınıza göre, 10, 15 veya 20 taneye ihtiyacınız olabilir)
   Mat Gardiyan Sembolü  (ödülünüzü almak için 20 adet gerekli)

En az 10 sürüngen kanı elde ettikten sonra Oda VIII'e dönüp
5 kertenkele kanıyla totemlerden birini etkinleştirin. İçlerinden bir totem sizi bir sonraki odaya gönderirken, diğer ikisi sizi cezalandıracak. Yanlış totemi seçseniz de 5 sürüngen kanı harcamış olacaksınız. Başarısız olursanız tekrar deneyebilirsiniz fakat odadan çıkarken en az 5 sürüngen kanına sahip olduğunuzdan emin olun. Doğru totemi seçtiğinizde Oda XII için bir ışınlayıcı belirecek. Karanlık Kalbi elde etmek için 5 sürüngen kanına ihtiyacınız var. Yeterli sürüngen kanına sahip değilseniz Buzul Kertenkele öldürerek elde edebilirsiniz. Karanlık Kalbi ele geçirdikten sonra, Oda VI'ya geri ışınlanın. Karanlık Kalp ve Lanet Taşı ile güneydeki Oda X'a gidebilirsiniz. Yanınızda en az 6 Mat Gardiyan Sembolü taşıdığınızdan emin olun. Elinizde yoksa Oda X'daki canavarları öldürerek onlardan toplayın. Batıdaki Oda IX'a gidip Kolu etkinleştirip ardından Oda X'a ve güneydeki XIV'e devam edebilirsiniz.  Yerdeki Bırakılmış Günlüğü inceleyin, ardından Kara Buz Anahtarı için bir Barbar öldürün. İki dakikalığına Barbara dönüşmek için Kontrol Heykeli ile etkileşime geçin. Böylelikle Kara Buz Anahtarını harcamış olacaksınız. Böylece doğudaki Oda XV'e geçiş yapabileceksiniz. Butonların sıralaması için odanın ortasındaki objede yazanları okuyun. Belirtilen sıraya göre butonlara basarsanız bir adet Hafıza Kırıntısı elde edersiniz. Böylece Bırakılmış Günlük harcanmış olur. Yanlış tuşa basarsanız, Oda XIV'e dönüp başka bir günlük daha bulmanız gerekebilir.  Barbar dönüşümünüz Oda XIV'te biterse, başka bir tane daha öldürüp Kontrol Heykeli ile konuşmanız gerekir. Hafıza Kırıntısını aldıktan sonra Oda XV'in doğusundaki Kristal Işınlanma Küresi ile etkileşime geçerek sonuncu oda XVI'ya gidin. 20 kez Mat Gardiyan Sembolü sunmak için Hipnoz Mihrabı ile etkileşime geçin. İlk 19 seferde Hayalet Çimi, Gümüş Kupa veya Yırtık Buzul Parşömeni kazanabilirsiniz. 20. Seferde Kahraman'ın Rozeti elde edebilirsiniz. Kahraman'ın Rozeti'ni elde ettikten sonra ( Mat Tapınağı 5 kez tamamlamanız gerekir), geldiğiniz Oda X'a geri dönün. Kuzeydoğu uçta OOK Nomasil'i bulacaksınız. Size Kahraman'ın Madalyası x5 karşılığında Tanımlanmamış Memphis'in Asasını verecek.

Hipnoz Mihrabı'nda bir uyarı göreceksiniz. Adak adarken Mihrap Bekçisi Siros'un karşınıza çıkma olasılığı bulunur. Kendisi Svy 70 saldırgan bir Baş Düşmandır. Saldırıları 2000 hasar verir, 7 saniyelik Susturma büyüsü ve 3 saniyelik Uyku büyüsü yapar. Mihrap Bekçisi Siros'u yenerseniz, karşılığında Tanımlanmamış Memphis'in Asası'nı elde edersiniz. 

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

2 Temmuz 2013 Salı

Battle of the Immortals Pazar Binekleri


Merhaba Hermod takipcileri;
Sizlere bu blog yazımda Battle of the Immortals dünyasında bulunan pazar bineklerini tanıtacağım. Her oyuncunun merakla beklediği birbirinden güzel binekler bakalım oyun içerisinde sizlere ne gibi artılar sağlıyor  Her bineğin kendisine özel hareket hızı özel yeteneği ve bu yeteneklere dengelenmiş bir nakit değeri bulunmaktadır. 
Aşağıda görmüş olduğunuz tüm binekler Batle of the Immortals dünyasında bulunan pazar binekleridir;

Kutup Ayısı
1.            Maks Hareket: % 50
2.            Etkiler: Maks sağlığı 1300 arttırır
3.            Pazarda 1500 Zen veya Bonus Marketinde 48000 Zen'e malolur.
Gergedan
1.            Maks Hareket: %60
2.            Etkiler: %5 Kaçınma
3.            Pazarda 2000 Zen'e malolur.
RoboCanavar
1.            Maks Hareket: %60
2.            Etkiler: Fiziksel ve Büyü Savunmasını %5 arttırır.
3.            Pazarda 2000 Zen'e malolur.
Kraliyet Tavşanı
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: YP'yi 3000 arttırır.
3.            Pazarda 3000 Zen'dir.
Dehşet Tekeri
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Ateş/Buz/Işık/Karanlık savunmasını %3 arttırır.
3.            Pazarda 3000 Zen'dir.
Klasik Kart
1.            Maks Hareket: %60
2.            Etkiler: İsabet ve Kaçınmayı %5 arttırır.
3.            Pazarda 2500 Zen'dir.
Büyülü Halı
1.            Maks Hareket: % 50
2.            Etkiler: YP'yi 1000 arttırır.
3.            Bonus Dükkanında 5542 kredi veya OOK Gaia'da 5 gümüş sikkedir.
Hızlı Kemikdiş
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Şanslı Vuruşu %5 arttırır.
3.            Bonus Dükkanında 11314 kredidir.
Uçan Fil
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: YP'yi 3000, Şanslı Vuruşu %5 arttırır.
3.            Bonus Dükkanında 18480 kredidir.
Enerjik Örümcek
1.            Maks Hareket: %60
2.            Etkiler: Fiziksel ve Büyü Savunmasını, Saldırı Hızını %5 arttırır.
3.            Bonus Dükkanından 128000 Bonus'a veya Pazar Yeri'nden 4000 Zen'e alınabilir.
Tekboynuz Arpı
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Şanslı Vuruş'u %5 Arttırır
3.            Bonus Dükkanında 888000 Bonustur
Meleğin İradesi
1.            Maks Hareket: %10
2.            Etkiler: Binekteyken yetenek kullanılabilir
3.            OOK Sylla'dan Zafer Madalyası (x30) ile alınabilir
Doğu Aslanı
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Fiziksel savunmayı, büyü savunmasını ve kritik vuruşu %5 arttırır.
3.            Pazar Yeri'nde 75 ZEN'e Kaplan Kutsaması'ndan elde edilebilir.
Ölü Antilop
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Fiziksel savunmayı, büyü savunmasını ve isabeti %5 arttırır.
3.            300 Maceracı Sikkesi ve 12000 Hedefini Yükselt! ün puanına maceracı dükkanından alınabilir.
Demir Binekli Adam
1.            Maks Hareket: %75
2.            Etkiler: Fiziksel savunma/büyü saldırısını %6, Kritik Vuruşu %5 arttırır.
3.            Zen Marketindeki Demir Savaş Sandığından (75 Zen) alınabilir.
Yıldırım Akrebi Bineği
1.            Maks Hareket: %75
2.            Zen Marketindeki Şiddetli Deprem Paketinden (75 Zen) alınabilir.
3.            Nadir Binekler
Behemoth Arabası
1.            Maks Hareket: %60
2.            Etkiler: Fiziksel savunmayı ve büyü savunmasını, saldırı hızını %5 arttırır.
3.            " Geliştirilmeden iki kişiyi taşıyabilir. Geliştirildikten sonra en yüksek seviyede 6 kişiyi taşıyabilir. "
Şanslı Yılbaşı Kızağı
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: YP'yi 3000, fiziksel ve büyü saldırısını 50 arttırır.
Hayalet At
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Maks BP'yi 2500 Arttırır.
3.            Cumartesi günleri Quetzalcoatl'ın Hazinesi Etkinliğinden rastgele elde edilebilir.
Kara Ejder
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Fiziksel ve büyü saldırısını %5 arttırır.
3.            20 Elmas Sikke ve 300 Ruh Esansına Ejder Kanından alınabilir. Ayrıca:
1             Ruh Esansına elde etme şansı (1/300 şans)
Pegasus
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: Şanslı Vuruş'u %3, Kritik Vuruşu %2 arttırır
3.            75 Zen değerindeki Göksel Zarafet kutusundan elde edilebilir.
Büyük Örümcek Kraliçesi
1.            Maks Hareket: %70
2.            Etkiler: YP'yi 3000, Fiziksel ve Büyü Saldırısını 300 arttırır.

3.            Pangaea Yeraltı Mezarı'ndaki Chiyu'dan damla şeklinde elde edilebilir.

Battle Of The Immortals oynamak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncularımız, bizi Facebook ve Forum ayfalarımızdan takip etmeyi unutmayınız.